Responsive Ad Slot

Последни

latest

DIEMA SPORT | Седмична програма (29.05-04.06)

петък, 19 май 2017 г.

/ by Кристиян Христов
           
Понеделник, 29 май 2017 г.
08:00 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Черно море – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 43-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Кливланд Кавалиърс – Бостън Селтикс, шести финален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, повторение
15:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 34-и епизод
16:30 Студио „Чемпиъншип”, директно           
17:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Рединг, финален мач от плейофите на Чемпиъншип, директно
18:55 Студио „Чемпиъншип”, директно
19:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
00:30 Футбол: Локомотив Пловдив – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
02:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 34-и епизод, повторение
03:30 Баскетбол: Бостън Селтикс – Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, директно
05:40 Край на програмата

Вторник, 30 май 2017 г.
08:00 Баскетбол: Бостън Селтикс – Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, повторение
10:30 Футбол: ЦСКА – Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:30 Футбол: Черно море – Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
14:30 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
16:30 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
18:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 28-и епизод, директно
19:30 Класика от „А” Професионална футболна група – Пирин – Ботев Пловдив (15-16), повторение
20:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 43-и епизод, повторение
21:05 Студио „Баскетбол”, директно
21:30 Баскетбол: Полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно
23:10 Студио „Баскетбол”, директно
23:30 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
01:30 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 28-и епизод, повторение
02:30 Край на програмата

Сряда, 31 май 2017 г.
08:00 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 28-и епизод, повторение
13:00 Баскетбол: Бостън Селтикс – Кливланд Кавалиърс, седми финален мач от плейофите на Източната конференция на НБА, повторение
15:30 Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Дунав – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 44-и епизод, директно
23:30 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
01:30 Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
03:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 44-и епизод, повторение
04:30 Край на програмата

Четвъртък, 1 юни 2017 г.
08:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
12:00 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00 Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
18:00 Футбол: Дунав – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 34-и епизод, директно
21:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 44-и епизод, повторение
22:30 Класика от „А” Професионална футболна група – Хасково – ЦСКА (14-15), повторение
23:00 Професионална борба: „Първична сила”, 20-и епизод
00:00 Баскетбол: Полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
01:45 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 34-и епизод, повторение
03:15 Край на програмата

Петък, 2 юни 2017 г.
08:00 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 34-и епизод, повторение
09:30 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
11:30 Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
13:30 Футбол: Дунав – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
15:30 Футбол: Мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 44-и епизод, повторение
18:30 Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 35-и епизод
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Първи плейофен мач за място в Първа професионална лига, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Класика от „А” Професионална футболна група – Пирин – Ботев Пловдив (15-16), повторение
23:00 Професионална борба: „Разбиване”, 20-и епизод
00:00 Баскетбол: Полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
01:45 Край на програмата

Събота, 3 юни 2017 г.
08:00 Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Дунав – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00 Професионален бокс: Международна галавечер в Шефилд, Великобритания, повторение
16:00 Футбол: Първи плейофен мач за място в Първа професионална лига, повторение
18:00 Студио „Първа професионална лига”, директно
18:30 Футбол: Втори плейофен мач за място в Първа професионална лига, директно
20:25 Студио „Първа професионална лига”, директно
21:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
23:00 Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2016-17), 28-и епизод, повторение
00:00 Баскетбол: Полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
01:45 Край на програмата

Неделя, 4 юни 2017 г.
08:00 Футбол: Първи плейофен мач за място в Първа професионална лига, повторение
10:00 Футбол: Втори плейофен мач за място в Първа професионална лига, повторение
12:00 Футбол: Левски – Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00 „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 44-и епизод, повторение
15:00 Класика от „А” Професионална футболна група – Хасково – ЦСКА (14-15), повторение
15:30 Футбол: Дунав – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
17:30 Футбол: Лудогорец – Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
19:30 Студио „Първа професионална лига”, директно
20:00 Футбол: Плейофен мач за място в Лига Европа, директно
21:55 Студио „Първа професионална лига”, директно
22:30 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 35-и епизод, директно
23:30 Класика от „А” Професионална футболна група – Пирин – Ботев Пловдив (15-16), повторение
00:00 Баскетбол: Полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
01:45 Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2016-17), 35-и епизод, повторение
02:45 Край на програмата




Няма коментари

Публикуване на коментар

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!

Не пропускайте
TelevisionBG 2013-2018 © Всички права запазени.