Header Ads

bTV Action | Седмична програма (29.05-04.06)

Понеделник, 29 май
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 –„Пета предавка” – автомобилно предаване
09:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.4
10:00 – „Снайперисти” – сериал, с.5, еп.12
11:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.1
12:00 – „Пета предавка” – автомобилно предаване
12:30„Перфектната буря” - драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор - Волфганг Петерсен, актьори - Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др.
15:00 – „Революция” – сериал, еп.10
16:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.5
17:00 – „Ренегат” – сериал, с.4, еп. 21
18:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.2
19:00 – „Снайперисти” – сериал, с.5, еп.13
20:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.1
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.
00:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.1
01:00 –„Култ” – сериал, еп.13
02:00 –„Последователите” – сериал, еп.8
03:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 5
04:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.2
05:00 – „Извън играта” – сериал, с.6, еп.16

Вторник, 30 май
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 – „Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.1
09:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.5
10:00 – „Снайперисти” – сериал, с.5, еп.13
11:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.2
12:00 – „От другата страна”- криминален, драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор - Мартин Скорсезе, актьори -  Леонардо Ди Каприо, Деймън, Джак Никълсън, Марк Уолбърг, Мартин Шийн, Рей Уинстоун, Вера Фармига  и др.
15:00 – „Революция” – сериал, еп.11
16:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.6
17:00 – „Ренегат” – сериал, с.4, еп. 22
18:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.3
19:00 – „Час пик” – сериал, еп.1
20:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.2
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 „Заразяване” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан  и др.
00:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.1
01:00 –„Час пик” – сериал, еп.1
02:00 –„Последователите” – сериал, еп.9
03:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 6
04:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.3
05:00 – „Извън играта” – сериал, с.6, еп.17

Сряда, 31 май
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 – „Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.2
09:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.6
10:00 – „Час пик” – сериал, еп.1
11:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.3
12:00 – „Ренегат” – сериал, с.4, еп. 22
13:00 –„Заразяване” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан  и др.
15:00 – „Революция” – сериал, еп.12
16:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.7
17:00 – „Ренегат” – сериал, с.5, еп. 1
18:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.4
19:00 – „Час пик” – сериал, еп.2
20:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.3
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 „Прометей” - драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.
00:15 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.2
01:15 –„Час пик” – сериал, еп.2
02:15 –„Последователите” – сериал, еп.10
03:15 – „Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 7
04:15 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.4
05:15 – „Извън играта” – сериал, с.6, еп.18

Четвъртък, 1 юни
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 – „Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.3
09:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.7
10:00 – „Час пик” – сериал, еп.2
11:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.4
12:00 – „Пета предавка” – автомобилно предаване
12:30„Прометей” - драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.
15:00 – „Революция” – сериал, еп.13
16:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.8
17:00 – „Ренегат” – сериал, с.5, еп. 2
18:00 – „Кости” – сериал, с.8, еп.5
19:00 – „Час пик” – сериал, еп.3
20:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.4
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 „Белязан да умре” – екшън, драма (САЩ, 1990),режисьор - Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
00:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.4
01:00 – „Час пик” – сериал, еп.3
02:00 – „Последователите” – сериал, еп.11
03:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 8
04:00 –„Кости” – сериал, с.8, еп.5
05:00 – „Златното момче” – сериал, еп.1

Петък, 2 юни
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 – „Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.4
09:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.8
10:00 – „Час пик” – сериал, еп.3
11:00 – „Кости” – сериал, еп. 8, еп.5
12:00 – „Ренегат” – с.5, еп.2
13:00„Белязан да умре” – екшън, драма (САЩ, 1990), режисьор - Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
15:00 – „Революция” – сериал, еп.14
16:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” –  сериал, с.5, еп.9
17:00 – „Ренегат” – сериал, с.5, еп. 3
18:00 – „Кости” – сериал, с.8, еп.6
19:00 – „Час пик” – сериал, еп.4
20:00 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.5
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 „Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др.
00:30 –  „Стрелата” – сериал, с.1, еп.5
01:30 – „Час пик” – сериал, еп.4
02:30 – „Последователите” – сериал, еп.12
03:30 – „Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 9
04:30 –„Кости” – сериал, с.8, еп.6
05:30 – „Пета предавка” – автомобилно предаване

Събота, 3 юни
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
07:30 –  „Извън играта” – сериал, с.7, еп.2-4
10:30 – „Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др.
13:00 –„Заразяване” – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Стивън Содърбърг, актьори - Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан  и др.
15:00 – „Библиотекарите” – сериал, еп. 1,2
17:00 – „Дивата муха”- предаване за екстремни спортове
17:30 – „МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
18:00 – „Прометей” - драма, екшън, ужаси, фантастика (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Логан Маршъл-Грийн, Шон Харис, Патрик Уилсън и др.
20:30 – Студио „Шампионска лига“
21:45 – Ювентус – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
23:45 – Студио „Шампионска лига“
00:30 „Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др.
02:45 – „Библиотекарите” – сериал, еп. 1
04:30 –Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.

Неделя, 4 юни
06:00 –  „Робо и Страшко“ - анимация
08:00 – „Извън играта” – сериал, с.7, еп.5-7
11:00 – „Белязан да умре” – екшън, драма (САЩ, 1990), режисьор - Дуайт Литъл, Актьори: Дани Трейо, Стивън Сегал, Базил Уолъс, Кийт Дейвид и др.
13:00 „Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай , 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.
15:00 – „Библиотекарите” – сериал, еп. 3,4
17:00 – „Дивата муха”- предаване за екстремни спортове
17:30 – Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
18:00 – „Пета предавка” – автомобилно предаване
18:30 „Маверик” – екшън, комедия, приключенски, САЩ, 1994, режисьор - Ричард Донър, актьори - Мел Гибсън, Греъм Грийн,Джоди Фостър, Джеймс Кобърн,Алфред Молина, Джеймс Гарнър и др.
21:00 – bTV Новините – централна емисия
21:45 – bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания
22:00 – „Кървав диамант” – драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл ШийнДженифър КонълиЛеонардо Ди КаприоДжимон Хонсу и др.
01:00 – Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.
02:45 – „Библиотекарите” – сериал, еп. 3,4

04:30 –„Гробницата на дракона” – екшън, приключенски (Великобритания, Китай , 2013), режисьор - Ерик Стайлс, актьори - Скот Адкинс, Долф Лундгрен, Лидия Леонард, Джеймс Ланс, Пол Филип Кларк и др.

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!