Header Ads

bTV | Седмична програма (29.05-04.06)

ПОНЕДЕЛНИК, 29 МАЙ

06:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 51
15:00 – Премиера: „Италианската булка” – сериал, с.1, еп.35
16:00 – Премиера: „Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.49
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 732
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 49
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Лонгмайър”– сериал, с. 2, еп.10
01:00 –„Бог да ни е на помощ” – сериал, с. 2, еп.14
02:00 –„Преди обед” /п./ – токшоу  
03:50 – „Аламинут: Добре дошли в България” 
04:40 – „Опасни улици” – сериал, еп. 612
05:30 – „Лице в лице” /п./– публицистично предаване

ВТОРНИК, 30 МАЙ

06:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 52
15:00 – Премиера: „Италианската булка” – сериал, с.1, еп.36
16:00 – Премиера: „Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.50
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 733
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп.50
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Лонгмайър”– сериал, с. 2, еп.11
01:00 –„Бог да ни е на помощ” – сериал, с. 2, еп.15
02:00 –„Преди обед” /п./ – токшоу  
03:50 – „Аламинут: Добре дошли в България” 
04:40 – „Опасни улици” – сериал, еп. 613
05:30 – „Лице в лице” /п./– публицистично предаване


СРЯДА, 31 МАЙ

06:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 53
15:00 – Премиера: „Италианската булка” – сериал, с.1, еп.37
16:00 – Премиера: „Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.51
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 734
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп.51
21:00 – „Смени жената” – семейно риалити
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Лонгмайър”– сериал, с. 2, еп.12
01:00 –„Бог да ни е на помощ” – сериал, с. 2, еп.16
02:00 –„Преди обед” /п./ – токшоу  
03:50 – „Аламинут: Добре дошли в България” 
04:40 – „Опасни улици” – сериал, еп. 614
05:30 – „Лице в лице” /п./– публицистично предаване

ЧЕТВЪРТЪК, 1 ЮНИ

06:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 54
15:00 – Премиера: „Италианската булка” – сериал, с.1, еп.38
16:00 – Премиера: „Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.52
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 735
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп.52
21:00 – „Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Лонгмайър”– сериал, с. 2, еп.13
01:00 –„ Клиника край езерото” /п./ – сериал
02:00 –„Преди обед” /п./ – токшоу  
03:50 – „Аламинут: Добре дошли в България” 
04:40 – „Опасни улици” – сериал, еп. 615
05:30 – „Лице в лице” /п./– публицистично предаване

ПЕТЪК, 2 ЮНИ

06:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 55
15:00 – Премиера: „Италианската булка” – сериал, с.1, еп.39
16:00 – Премиера: „Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.53
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 736
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп.53
21:00 – „Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Лонгмайър”– сериал, с. 3, еп.1
01:00 –„ Клиника край езерото” /п./ – сериал
02:00 –„Преди обед” /п./ – токшоу  
03:50 – „Аламинут: Добре дошли в България” 
04:40 – „Опасни улици” – сериал, еп. 616
05:00 – „Аватар: Легендата за Анк” - анимация

СЪБОТА, 3 ЮНИ

06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
07:00 – „Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.21,22
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.2, еп.15
13:00 – „Талисманът” - драма  (САЩ, 2012), режисьор - Скот Хикс, актьори - Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др.
15:00 – „Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.22
16:00 – „Мармалад” – токшоу
18:00 – „Карбовски: Втори план” документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 – „Умирай трудно: Денят настъпи” – екшън (САЩ, 2013), режисьор - Джон Мур,актьори -  Себастиан Кох, Мери Елизабет Уинстед, Юлия Снигир,Амаури Ноласко, Коул Хаузър, Джей КортниБрус Уилис, Анна Сергеевна Вялицина и др.
22:00 – Атентатори” - екшън,криминален,трилър (САЩ ,Франция, 1993), режисьор - Ричард Донър, актьори - Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др.
00:30 – „Пълен контакт” – екшън (Германия, България, 2009), режисьор - Дани Ларнър, актьори - Долф Лундгрен, Джина Мей, Майкъл Пере, Башар Рахал, Владимир Владимиров, Райчо Василев, Николай Станоев, Майк Страуб, Лес Уелдън, Ути Бъчваров, Йоан Петров, Александър Кадиев, Теодор Цолов и др.
02:40 – „Мармалад” /п./ – токшоу
04:30 –Cool…T /п./ – лайфстайл предаване
05:30 – „Костенурките Нинджа” – анимация

НЕДЕЛЯ, 4 ЮНИ

06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
06:30 – „Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.23-25
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – „Търси се…”– токшоу с водещи Меги и Нели
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.2, еп. 16
13:00 – Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори” –  комедия (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Бауърс, актьори - Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др.
15:00 –„Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.23
16:00 –„Космос” – документална поредица
17:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50 – Спорт тото
18:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 – „Гласът на България” – музикално риалити шоу
22:00 – „Папараци” – телевизионен таблоид
23:00 –„Английският учител” – драма, комедия (САЩ, 2013), режисьор - Крейг Зиск, актьори - Чарли Сакстън, Ники Блонски, Грег КиниърНейтън Лейн,Майкъл АнгараноДжулиан МурЛили Колинс и др.
01:00 – „Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара
02:00 –Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори” –  комедия (САЩ, 2011), режисьор - Дейвид Бауърс, актьори - Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др.
03:30 –  „120 минути” /п./ – публицистично предаване
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване 

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!