Header Ads

NOVA | Седмична програма (13-19.03)

ПОНЕДЕЛНИК, 13.03.2017 год. 


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” (премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода”– забавно предаване, 5 сезон
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ВТОРНИК, 14.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” (премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Кошмари в кухнята” - предаване на NOVA, нов сезон
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

СРЯДА, 15.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма”(премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Ние, нашите и вашите" (премиера) – сериал
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 16.03.2017 год. 


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма”(премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Дом за всеки” (премиера) – предаване на NOVA
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ПЕТЪК, 17.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.30 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
05.30 „Прости ми” - сериен филм /п/

СЪБОТА, 18.03.2017 год.  


07.00 „Медици” – сериен филм
08.00 „Събуди се...” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
13.00 „Синята лагуна: Пробуждане” – с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др.
14.45 „Хвани и пусни”– с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шау и др.
17.00 „Шеф под прикритие” - риалити
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20.00 „S.W.A.T.- Специален отряд” – с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел  Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др.
22.30 „Атила - вожд на хуните”– с уч. на Джерард Бътлър, Лиам Кънингам, Тим Къри, Джонатан Хайд,
Стивън Бъркоф, Симон Маккинън, Алис Крайдж, Пауърс Бут и др., първа част
00.20 „Хвани и пусни”– с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. /п/
02.20 „S.W.A.T.- Специален отряд ” – с уч. на  Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел  Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. ./п/
05.00 „Синята лагуна: Пробуждане” – с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др., /п/

НЕДЕЛЯ, 19.03.2017 год.


06.30 „Иконостас”
07.00 „Медици” – сериен филм
08.00 „Събуди се...” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Треньор по свалки” –  с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д'Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др.
14.15 „Целувка край езерото”  – с уч. на Мия Киршнер, Бари Уотсън, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др.
16.00 „Етажна собственост” – комедиен сериал, 3 сезон
17.00 „Комбина”– предаване на NOVA
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 Темата на NOVA
20.00 „Невероятният Спайдърмен” – с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Рис Айфънс, Денис Лиъри, Мартин Шийн, Сали Фийлд и др.
22.45 „Под прицел” – с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони и др.
01.20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ  /п/
01.50 „Целувка край езерото”  – с уч. на Мия Киршнер, Бари Уотсън, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др. /п/
04.00 „Треньор по свалки” –  с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън,
 Джина Холдън и др./п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!