Header Ads

bTV | Седмична програма (13-19.03)

ПОНЕДЕЛНИК, 13 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 1
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.2
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 441-442
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 683
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 93
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Менталист: Крадецът на мисли”– сериал, с. 5, еп. 1
00:50 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.9
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 558
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ВТОРНИК, 14 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 2
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.3
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 443-444
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 684
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 94
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Менталист: Крадецът на мисли”– сериал, с. 5, еп. 2
00:50 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.10
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 559
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

СРЯДА, 15 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 3
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.4,5
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 685
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 95
21:00 – „Смени жената” – семейно риалити
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Менталист: Крадецът на мисли”– сериал, с. 5, еп. 3
00:50 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.11
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 560
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ЧЕТВЪРТЪК, 16 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 4
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.6,7
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 686
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 96
21:00 – „Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Менталист: Крадецът на мисли”– сериал, с. 5, еп. 4
00:50 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.12
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 561
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ПЕТЪК, 17 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 5
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.8,9
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 687
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 97
21:00 – „Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.2
22:00 – „Комиците и приятели” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Менталист: Крадецът на мисли”– сериал, с. 5, еп. 5
00:50 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.13
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 562
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 –„Пингвините от Мадагаскар” - анимация

СЪБОТА, 18 МАРТ
06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
07:00 – „Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.3
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.1, еп. 18
13:00 – „Феята на зъбките 2” - комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор - Алекс Зам, актьори - Лари Кейбъл Гай, Дейвид Маккей, Ерин Бот, Брейди Рейтър, Джон Комън, Боб Липка и др.
15:00 – „Връзки” – сериал, с.2, еп.10
16:00 – „Мармалад” – токшоу
18:00 – „Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 – „Джон Уик” - екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори - Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори - Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др.
22:00 –„Кампанията” – комедия  (САЩ, 2012), режисьор - Джей Роуч, актьори - Уил Фарел, Зак Галифанакис,  Дилън Макдърмът, Брайън Кокс, Джейсън Съдейкис,  Джон Литгоу, Сара Бейкър, Дан Айкройд  и др.
00:00 – „Любов в багажа” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Дейвид Е. Талберт, актьори – Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др.
01:40 – „Докосване” – сериал, с.2, еп. 11
02:30 – „Мармалад” /п./ – токшоу
03:50 – „Домашен арест” /п./ – сериал
04:30 – „Карбовски: Втори план” /п./– документална поредица с водещ Мартин Карбовски
05:10 – Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова

НЕДЕЛЯ, 19 МАРТ
06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
07:00 – „Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.4
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.1, еп. 19
13:00 – Премиера: „Започни отново” – драма, романтичен, музикален (САЩ ,2013), режисьор – Джон Карни, актьори – Кийра Найтли, Джеймс Корден, Марк Ръфало, Хейли Стейнфилд , Адам Левин, Катрин Кийнър...
15:00 – „Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.1
17:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50 – Спорт тото
18:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 – „Гласът на България” – музикално риалити шоу
21:30 – „Папараци” – телевизионен таблоид
22:30 – „Кутията” –  трилър, ужаси (САЩ, 2009),  режисьор -  Ричард Кели, актьори  - Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Камерън Диас, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Джилиан Джейкъбс и др.
00:30 – „Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара
01:20 – „Докосване” – сериал, с.2, еп. 12
02:10 –„120 минути” /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
03:40 – „Папараци” /п./ – телевизионен таблоид
04:40 – „Търси се…” /п./– токшоу с водещи Меги и Нели
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!