Header Ads

NOVA | Седмична програма (06-12.03)

ПОНЕДЕЛНИК, 06.03.2017 год. 


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” (премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Като две капки вода”– забавно предаване, 5 сезон
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ВТОРНИК, 07.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” (премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Кошмари в кухнята” - предаване на NOVA, нов сезон
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

СРЯДА, 08.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма”(премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериен филм
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ЧЕТВЪРТЪК, 09.03.2017 год. 


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма”(премиера)– сериен филм
14.30 „Прости ми”(премиера) - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Дом за всеки” (премиера) – предаване на NOVA
22.00 „София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.15 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
04.00 „Прости ми” - сериен филм /п/
05.15 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

ПЕТЪК, 10.03.2017 год.


06.20 „Здравей, България” – сутрешен блок
09.30 „На кафе” – предаване на NOVA
11.30 „Бон Апети” – предаване
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Дила”– сериен филм
13.30 „Моята карма” – сериен филм
14.30 „Прости ми” - сериен филм
16.00 Новините на NOVA
16.30 „Завинаги свързани” (премиера)  – сериен филм
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
20.00 „Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон
21.00 „Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон
23.00 „Господари на ефира”- забавно предаване
23.30 Новините на NOVA
00.00 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA
01.00 „Мотив” – сериен филм, 3 сезон
02.00 „Законите на съдбата”– сериен филм
03.30 „Ритъмът на мечтите” – сериен филм
05.30 „Прости ми” - сериен филм /п/


СЪБОТА, 11.03.2017 год.  


07.00 „Медици” – сериен филм
08.00 „Събуди се...” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 Темата на NOVA
12.50 „Затура: Космическо приключение” – с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др.
15.00 „Виж кой говори”– с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др.
17.00 „Шеф под прикритие” - риалити
17.55 „Теглене на Лото 5 от 35 - „Златната топка”
18.00 „Ничия земя” – предаване
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20.00 „Опасно синьо” – с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин и др.
22.20 „Двойно убийство”– с уч. на Томи Лий Джоунс, Брус Грийнууд, Джон Макларън, Анабет Гиш, Майкъл Гастон, Ашли Джъд, Бренън Елиът и др.
00.30 „Виж кой говори”– с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал и др./п/
02.15 „Опасно синьо” – с уч. на Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин и др. /п/
04.45 „Затура: Космическо приключение” –с уч. на Джош Хътчерсън, Дакс Шепърд, Тим Робинс, Джона Бобо и др. /п/

НЕДЕЛЯ, 12.03.2017 год.


06.30 „Иконостас”
07.00 „Медици” – сериен филм
08.00 „Събуди се...” – предаване
11.00 „Съдебен спор” – предаване на NOVA
12.00 Новините на NOVA
12.30 „Чудесата на добрата вещица” –  с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др.
14.15 „Среднощен маскарад” (премиера) – с уч. на Отъм Рийзър, Кристофър Ръсел, Хелън Колиандър, Ричард Бърги и др.
16.00 „Етажна собственост” – комедиен сериал, 2 сезон
17.00 „Комбина”– предаване на NOVA
19.00 Новините на NOVA – централна емисия
19.30 Темата на NOVA
20.00 „Агент под прикритие” – с уч. на Джеки Чан, Амбър Валета, Били Рей Сайръс, Магнус Шевинг, Алина Фоли, Уил Шадли, Джордж Лопез и др.
22.00 „Трите хикса” – с уч. на Вин Дизел, Азия Ардженто, Мартон Чокаш, Самюел Джаксън, Дани Трехо, Томас Иън Грифит и др.
00.30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ  /п/
01.00 „Среднощен маскарад” – с уч. на Отъм Рийзър, Кристофър Ръсел, Хелън Колиандър, Ричард Бърги и др. /п/
03.45 „Чудесата на добрата вещица” –  с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Матю Найт, Питър Макнийл, Катерин Дишър и др./п/
05.20 „Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!