Header Ads

DIEMA FAMILY | Седмична програма (06-12.03)

ПОНЕДЕЛНИК, 06.03.2016

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „От любовта боли” – романтичен филм с уч. на Анете Фриер, Андре Рьонер, Бернхард Шир, Аника Ернст и др., /п/
09:30 „Трите лица на Ана”–  теленовела, /п/
10:30 „Раздяла по италиански” – семеен  с уч. на Юлия Брендлер, Щефан Лука, Бетина Цимерман и др. , /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – теленовела
14:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Съдби на кръстопът” – предаване
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Докоснати от слънцето” (премиера) – сериал
21:30 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериал
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ВТОРНИК, 07.03.2017

06:20 „Моята карма”- сериен филм
07:20 „Докоснати от слънцето” – сериал, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”–  теленовела, /п/
10:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12, /п/
11:30 „Съдби на кръстопът” – предаване, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – теленовела
14:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал, /п/
16:30    „Бон апети” - предаване
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Съдби на кръстопът” – предаване
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Докоснати от слънцето” (премиера) – сериал
21:00 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериал
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

СРЯДА, 08.03.2017

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Клонинг” – сериал
08:00 „Докоснати от слънцето” – сериал, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”–  теленовела, /п/
10:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12, /п/
11:30 „Съдби на кръстопът” – предаване, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – теленовела
14:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Съдби на кръстопът” – предаване
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Докоснати от слънцето” (премиера) – сериал
21:00 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериал
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ЧЕТВЪРТЪК,  09.03.2017

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Клонинг” – сериал
08:00 „Докоснати от слънцето” – сериал, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”–  сериен филм, /п/
10:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12, /п/
11:30 „Съдби на кръстопът” – предаване, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – теленовела
14:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Съдби на кръстопът” – предаване
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Докоснати от слънцето” (премиера) – сериал
21:00 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериал
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:30 Еротичен телепазар

ПЕТЪК, 10.03.2017

06:00 „Моята карма”- сериен филм
07:00 „Клонинг” – сериал
08:00 „Докоснати от слънцето” – сериал, /п/
09:30 „Трите лица на Ана”–  теленовела, /п/
10:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12, /п/
11:30 „Съдби на кръстопът” – предаване, /п/
12:30 „Семейни войни” – телевизионна игра, /п/
13:30 „Трите лица на Ана” (премиера) – теленовела
14:30 „Жертви на модата”  – риалити, сезон 12
15:30 „Ритъмът на мечтите” – сериал, /п/
17:00 „Моят живот”– сериен филм, /п/
18:00 „Съдби на кръстопът” – предаване
19:00 „Моята карма” – сериен филм, /п/
20:00 „Докоснати от слънцето” (премиера) – сериал
21:00 „Ритъмът на мечтите”(премиера) – сериал
22:30 „Моят живот”(премиера) – сериен филм
23:30 „Прости ми” – сериен филм
00:30 „Пътеки към щастието” – сериен филм
01:30 „Моята карма”- сериен филм, /п/
02:15 Еротичен телепазар

СЪБОТА, 11.03.2017

06:10 „Малката булка” – сериен филм
09:45 „Фермер търси жена” – риалити, 2 сезон
11:15 „Бон апети” - предаване
12:15 „Любовен полъх от миналото” –  романтичен филм с уч. на Марион Митерхамер, Мирослав Немец, Петер Кремер и др.
14:10 „Напът с Елза” – драма с уч. на Михаела Мей, Алисиа фон Ритенберг, Улрике Чаре и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериал, 2 епизода
20:00 „С дъх на мента” – комедия с уч. на Франсис Фултън-Смит, Янина Хартвиг, Кристине Шорн, Клаус Манхен и др.
22:00 „Напът с Елза” – драма с уч. на Михаела Мей, Алисиа фон Ритенберг, Улрике Чаре и др., /п/
00:00 „Чучулигата” – сериен филм
01:00 Еротичен телепазар

НЕДЕЛЯ, 12.03.2017

06:10 „Малката булка” – сериен филм
09:45 „Фермер търси жена” – риалити, 2 сезон
10:45 „Бон апети” - предаване
12:15 „Женско царство”–  романтичен с уч. на Мира Бартушек, Ана Рот, Аугуст Шмьолцер, Матиас Шло и др.
14:10 „След толкова години”  – романтична драма с уч. на Симон Томала, Свен Мартинек, Юта Уачовяк, Лукас Шуст и др.
16:00 „Огледален свят” – сериен филм, 2 епизода
18:00 „Законите на съдбата” (премиера) – сериал, 2 епизода
20:00 „Двама братя” – комедия  с уч. на Стив Уиндолф, Щефан Лука, Валери Нихаус, Наталия Авелон, Шарлота Шваби др.
22:00 „След толкова години”  – романтична драма с уч. на Симон Томала, Свен Мартинек, Юта Уачовяк, Лукас Шуст и др. , /п/
00:00 „Чучулигата” – сериен филм
01:00 Еротичен телепазар

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!