Responsive Ad Slot

Последни

latest

bTV Action | Седмична програма (06-12.03)

петък, 24 февруари 2017 г.

/ by Кристиян Христов
Понеделник, 6 март
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.14
09:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.3
10:00 – „Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.19
11:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.10
12:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.1
13:00 – „Пистолет, куфар и три смърдящи варела” - комедия,криминален (България, 2012),
режисьор - Георги Костов, актьори - Ивайло Захариев, Георги Кадурин, Асен Блатечки, Деян Донков, Тодор Доцев, Пламен Великов, Иван Савов, Дичо, Део, Влади Въргала, Естер Симеони, Рая Пеева и др.
15:00 – „Революция” – сериал, с.2, еп.22
16:00 – „Ренегат” – сериал,с.5, еп.20
17:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.2
18:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.11
19:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.4
20:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.15
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 – „Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.
00:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.15
01:00 –„Кости” – сериал, с.9, еп.4
02:00 – „Последователите” – сериал, еп.13
03:00 –„Ренегат” /п./– сериал,  с.5, еп.20
04:00 – „Стрелата” – еп.2,еп.11
05:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.12

Вторник,  7 март
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.15
09:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.4
10:00 – „Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.20
11:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.11
12:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.2
13:00 – „Телекинеза” - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др.
15:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.1
16:00 – „Ренегат” – сериал,с.5, еп.21
17:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.3
18:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.12
19:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.5
20:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.16
21:00 – Студио „Шампионска лига”
21:45 – Наполи – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
23:45 – Студио „Шампионска лига”
00:15 – Футбол от Шампионска лига
02:00 –„Кости” – сериал, с.9, еп.5
03:00 –„Ренегат” /п./– сериал,  с.5, еп.21
04:00 – „Стрелата” – еп.2,еп.12
05:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.13

Сряда, 8 март 
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.16
09:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.5
10:00 – „Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.21
11:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.12
12:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.3
13:00 – „Скатавки”  (САЩ, 2010), режисьор -  Кевин Смитч актьори - Фред Армисен, Трейси Морган, Джим Нортън, Брус Уилис, Джейсън Лий, Шон Уилям Скот, Рашида Джоунс, Адам Броуди, Гилермо Диаз, Кевин Полак, Мишел Трахтенбърг и др.
15:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.2
16:00 – „Ренегат” – сериал,с.5, еп.22
17:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.4
18:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.13
19:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.6
20:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.17
21:00 – Студио „Шампионска лига”
21:45 – Барселона - ПСЖ  (футбол от Шампионска лига)
23:45 – Студио „Шампионска лига”
00:15 – Футбол от Шампионска лига
02:00 –„Кости” – сериал, с.9, еп.6
03:00 –„Ренегат” /п./– сериал,  с.5, еп.22
04:00 – „Стрелата” – еп.2,еп.13
05:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.1

Четвъртък, 9 март 
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.17
09:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.6
10:00 – „Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.22
11:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.13
12:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.4
13:00 – „Нинджа 2: Пътят на отмъщението” -  екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор - Исак Флорентин, актьори - Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др.
15:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.3
16:00 – „Експериментът” – сериал,с.5, еп.1
17:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.5
18:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.14
19:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.7
19:45 – Студио „Лига Европа”
20:00 – Футбол от Лига Европа
22:00 – Футбол от Лига Европа
00:00 – Студио „Лига Европа”
00:30 – Лига Европа: репортажи от срещите през деня
01:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.17
02:00 –„Кости” – сериал, с.9, еп.7
03:00 – „Експериментът” – сериал,с.5, еп.1
04:00 – „Стрелата” – еп.2,еп.14
05:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.2

Петък, 10 март 
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Акулите – кралете на океана” –  документален филм
09:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.7
10:00 – „Експериментът”/п./ – сериал,с.5, еп.1
11:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.14
12:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.5
13:00 – „Легендата за Херкулес” - екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор - Рени Харлин, актьори - Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др.
15:00 – „Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.4
16:00 – „Експериментът” – сериал,с.5, еп.2
17:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.6
18:00 – „Стрелата” – еп. 2, еп.15
19:00 – „Кости” – сериал, с.9, еп.8
20:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.18
21:00 – bTV Новините – централна емисия
22:00 – „Библиотекарят: В търсене на копието”  - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питър Уинтър, актьори - Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.
00:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.18
01:00 –„Кости” – сериал, с.9, еп.8
02:00 – „Последователите” – сериал, еп.14
03:00 – „Експериментът” – сериал,с.5, еп.2
04:00 – „Стрелата” – еп.2,еп.15
05:00 – „Тежки престъпления” – сериал,  с.3, еп.3

Събота, 11 март 
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.9-11
11:00 – „Супер коли” – автомобилно предаване
11:30 –„Телекинеза” - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др.
13:00 – „Отрова за мишки” – драма (България, 2014), режисьор - Константин Буров, актьори - Николай Йовин, Иван Панайотов, Бисер Маринов, Петър Генков, Лора Декова и др.
15:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп.16,17
17:00 – „Дивата муха”- предаване за екстремни спортове
17:30 – „МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
18:00 – „Супер коли” – автомобилно предаване
19:00 – „Библиотекарят: В търсене на копието”  - - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питър Уинтър, актьори - Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.
21:00 – bTV Новините – централна емисия
21:45 – bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания
22:00 – „Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон” - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.
00:00 – „Нощта на ужасите 2: Нова кръв” - комедия, ужаси (САЩ, 2013), режисьор - Едуардо Родригез, актьори – Уил Пейн, Джейми Мърей, Шон Пауър, Саша Паркинсън, Крис Уолър и др.
02:00 – „Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.9,10
04:00 – „Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.

Неделя, 12 март
06:00 – „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” - анимация
08:00 –„Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп. 11-13
11:00 – „Библиотекарят: В търсене на копието”  - - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питър Уинтър, актьори - Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.
12:45 –„Параноя” – драма, трилър (Великобритания, 2013), режисьор - Робърт Лукетич, актьори - Ричард Драйфус, Джош Холоуей, Джулиан МакМеан, Лукас Тил, Гари Олдман, Харисън Форд, Лиъм Хемсуърт и др.
15:00 – „Мъртва точка” – сериал, еп. 18,19
17:00 – „Дивата муха”- предаване за екстремни спортове
17:30 – Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
18:00 – „Супер коли” – автомобилно предаване
19:00 – „Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон” - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.
21:00 – bTV Новините – централна емисия
21:45 – bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания
22:00 –„Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда” - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др.
00:00 –„Улични крале 2” - драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор - Крис Фишър, актьори - Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др.
01:30 –„Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.12,13
03:30 – „Супер коли” – автомобилно предаване
04:00 –„Библиотекарят: В търсене на копието”  - - екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор - Питър Уинтър, актьори - Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др.

Няма коментари

Публикуване на коментар

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!

Не пропускайте
TelevisionBG 2013-2018 © Всички права запазени.