Responsive Ad Slot

Последни

latest

bTV | Седмична програма (06-12.03)

петък, 24 февруари 2017 г.

/ by Кристиян Христов
ПОНЕДЕЛНИК, 6 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 107
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.8, еп.13
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 426-428
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 678
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 88
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Мутра по заместване”– сериал, с. 1, еп. 11,12
01:00 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.4
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 553
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ВТОРНИК, 7 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 108
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.8, еп.14
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 429-431
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 679
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 89
21:00 – MasterChef – кулинарно шоу, с. 3
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Мутра по заместване”– сериал, с. 1, еп. 13,14
01:00 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.5
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 554
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

СРЯДА, 8 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 109
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.8, еп.15
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 432-434
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 680
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 90
21:00 – „Смени жената” – семейно риалити
22:00 – „Комиците” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Мутра по заместване”– сериал, с. 1, еп. 15,16
01:00 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.6
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 555
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ЧЕТВЪРТЪК, 9 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 110
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.8, еп.16
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 435-437
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:50 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 681
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 91
21:00 – „Бригада „Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър
22:00 – „Комиците” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Мутра по заместване”– сериал, с. 1, еп. 17,18
01:00 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.7
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 556
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

ПЕТЪК, 10 МАРТ
06:00 – „Пингвините от Мадагаскар” - анимация
06:30 – „Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян
09:30 – „Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00 –  bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
13:30 – Премиера: „Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 111
14:30 – Премиера: „Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.1
15:30 – „Сияйна луна” – сериал, еп. 438-440
17:00 – bTV Новините
17:30 – „Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
17:55 – Спорт тото
18:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 682
19:00 – bTV Новините – централна емисия
20:00 – „Твоят мой живот” – сериал, с.2 ,еп. 92
21:00 – „Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.1
22:00 – „Комиците” – комедийно шоу
22:30 – „Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу
23:30 – bTV Новините – късна емисия
00:00 – „Мутра по заместване”– сериал, с. 1, еп. 19,20
01:00 –„Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.8
01:40 – bTV Новините /п./
02:10 – „Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
04:00 – „Опасни улици” – сериал, еп. 557
04:50 – „Лекар в планината” /п./– сериал
05:30 –„Пингвините от Мадагаскар” - анимация

СЪБОТА, 11 МАРТ
06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
07:00 – „Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.1
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.1, еп. 16
13:00 –  „Ричи Рич” - комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор – Доналд Петри, актьори –  Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др.
15:00 – „Връзки” – сериал, с.2, еп.8
16:00 – „Мармалад” – токшоу
18:00 – „Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 –„Феята на зъбките” – комедия (САЩ, 2010), режисьор - Майкъл Лимбек, актьори - Дуейн Джонсън, Ашли Джъд, Джули Андрюс, Били Кристъл, Брандън Т. Джаксън, Алекс Ферис, Джош Емерсън и др.
22:00 –„Ергени за седмица” – комедия (САЩ, 2011), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори: Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт,  Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др.
00:00 – „Двойник на дявола” – драма, биографичен (Белгия, Холандия, 2011),  режисьор - Лий Тамахори, актьори  - Доминик Купър, Людивин Сание, Рад Рави, Мем Ферда, Дар Салим, Пано Масти и др.
01:50 – „Докосване” – сериал, с.2, еп. 9
02:30 – „Мармалад” /п./ – токшоу
04:20 – „Карбовски: Втори план” /п./– документална поредица с водещ Мартин Карбовски
05:20 – Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова

НЕДЕЛЯ, 12 МАРТ
06:00 – „Костенурките Нинджа” – анимация
07:00 – „Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.2
08:00 – „Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 – Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
12:00 – bTV Новините – обедна емисия
12:30 – „Домашен арест”  – сериал, с.1, еп. 17
13:00 –„Светулки в градината” – драма (САЩ, 2008), режисьор - Денис Лий, актьори – Райън Рейнълдс, Уилям Дефо, Емили Уотсън, Кари-Ан Мос, Джулия Робъртс, Хейдън Пенетиере, Шанън Луцио, Джоън Гръфъд и др.
15:00 – „Връзки” – сериал, с.2, еп.9
16:00 – „Национален парк Град каньон” – документален филм (Германия, 2012)
17:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
17:50 – Спорт тото
18:00 – „120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 – bTV Новините – централна емисия
19:30 – bTV Репортерите  – поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 – „Гласът на България” – музикално риалити шоу
21:30 – „Папараци” – телевизионен таблоид
22:30 – „127 часа” – драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Дани Бойл, актьори - Джеймс Франко, Лизи Каплан, Кейт Мара, Амбър Тамблин, Кейт Бъртън и др.
00:20 – „Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара
01:10 – „Докосване” – сериал, с.2, еп. 10
02:00 –„120 минути” /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
03:30 – „Папараци” /п./ – телевизионен таблоид
04:10 –„Домашен арест” /п./ – сериал
04:50 – „Търси се…” /п./– токшоу с водещи Меги и Нели
05:30 – „Лице в лице” /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова

Няма коментари

Публикуване на коментар

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!

Не пропускайте
TelevisionBG 2013-2018 © Всички права запазени.