Header Ads

AMC | Седмична програма (06-12.03)

Понеделник, 06 март

07.00 “Любовта на вампира” – комедия с Кимбърли Фостър, Роджър Роуз, Мишел Форбс.
08.50 “Проектът „Манхатън” – драма с Джон Литгоу, Кристофър Колет, Синтия Никсън.
10.45 „Вярно сърце” – приключенски с Кирстен Дънст и Закари Браян.
12.15 “Пътят на Руби Роуз" – драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуани.
13.50 “Разяреният бик” – драма с Робърт Де Ниро, Джо Пеши, Кати Мориарти.
15.55 “Смъртта язди редом” – уестърн с Джон Филип Лоу, Лий Ван Клиф, Антъни Доусън.
17.50 “Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 – Мел Гибсън” – поредица
18.20 “Лудия Джо” – екшън с Джъстин Лазард, Рейчъл Йорк.
19.50 “Дневникът на наемния убиец” – драма с Форест Уитакър, Джеймс Белуши, Шарън Стоун, Шерилин Фен.
21.20 “Студени небеса” – драма с Тереза Ръсел, Джеймс Русо, Ричард Брадфорд.
23.00 “През прокълнати земи 1.4” – сериал / приключенски екшън
23.45 “Предателство” – драма с Том Беринджър, Дебра Уингър.
01.50 “Спомени за мен” – комедия с Били Кристъл, Алън Кинг.
03.30 “Крайпътна къща 2” – приключенски екшън филм с Джонатон Шек, Елен Холман, Ричард Нортън, Джейк Бюси.
04.55 “Предателство” – драма с Том Беринджър, Дебра Уингър.

Вторник, 07 март

07.00 “Смъртта язди редом” – уестърн с Джон Филип Лоу, Лий Ван Клиф, Антъни Доусън.
08.55 “Дневникът на наемния убиец” – драма с Форест Уитакър, Джеймс Белуши, Шарън Стоун, Шерилин Фен.
10.25 “Лудия Джо” – екшън с Джъстин Лазард, Рейчъл Йорк.
11.55 “Студени небеса” – драма с Тереза Ръсел, Джеймс Русо, Ричард Брадфорд.
13.35 “Спомени за мен” – комедия с Били Кристъл, Алън Кинг.
15.15 “Упадъкът на Римската империя, първа част" – драма със София Лорен и Стивън Бойд.
16.30 “Упадъкът на Римската империя, втора част" – драма със София Лорен и Стивън Бойд.
10.05 “Затворници” – драма с Робърт Дювал, Лукас Хаас, Джеймс Ърл Джоунс.
19.40 “Танковете на смъртта” – военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
21.25 “Войната на Харт" – драма с Брус Уилис, Колин Фарел, Тереънс Хауърд, Коул Хаузер.
23.30 “Пази се от живите мъртви 2.7” – сериал
00.15 “Пази се от живите мъртви 2.8” – сериал
01.00 “През прокълнати земи 1.4” – сериал / приключенски екшън
01.45 “Крайпътна къща 2” – приключенски екшън филм с Джонатон Шек, Елен Холман, Ричард Нортън, Джейк Бюси.
03.10 “Ханой Хилтън” – драма със Стивън Дейвис, Джефри Джоунс.
05.30 “Малоун“ – екшън / драма с Бърт Рейнолдс, Клиф Робъртсън, Синтия Гиб, Лорийн Хътън.

Сряда, 08 март

07.00 “Упадъкът на Римската империя, първа част" – драма със София Лорен и Стивън Бойд.
08.15 “Упадъкът на Римската империя, втора част" – драма със София Лорен и Стивън Бойд.
09.50 “История на холивудския мюзикъл, 1.04”
10.50 “Войната на Харт" – драма с Брус Уилис, Колин Фарел, Тереънс Хауърд, Коул Хаузер.
12.55 “Затворници” – драма с Робърт Дювал, Лукас Хаас, Джеймс Ърл Джоунс.
14.30 “Октавия” – драма със Сюзън Къртис, Джейк Фоли.
16.00 “Брулени хълмове” – драма с Тимъти Далтън, Ана-Колдър Маршал, Памела Браун, Хари Андрюс.
17.45 “Извънземен агент” – екшън сериал
19.20 “Завръщането на Великолепната седморка” – уестърн с Юл Бринър, Робърт Фулър, Джордан Кристофър.
20.55 "Ще го наричат Великолепния" – уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
23.00 “Наше момче" – драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
01.00 “Малоун“ – екшън / драма с Бърт Рейнолдс, Клиф Робъртсън, Синтия Гиб, Лорийн Хътън.
02.30 “Арогантният" – драма/трилър със Силвия Кристел, Гари Греъм, Лий Ууд, Джо Кондон.
03.55 “Всичко наопаки” – драма с Хауард Хесман, Дженифър Тили.
05.20 “Ив разрушителката” – научнофантастичен/трилър с Грегъри Хайнс, Рене Соутендийк.

Четвъртък, 09 март

07.00 “Октавия” – драма със Сюзън Къртис, Джейк Фоли.
08.30 “Брулени хълмове” – драма с Тимъти Далтън, Ана-Колдър Маршал, Памела Браун, Хари Андрюс.
10.15 "Ще го наричат Великолепния" – уестърн / комедия с Терънс Хил, Грегъри Уолкът, Хари Кери мл.
12.15 “Завръщането на Великолепната седморка” – уестърн с Юл Бринър, Робърт Фулър, Джордан Кристофър.
13.50 “Всичко наопаки” – драма с Хауард Хесман, Дженифър Тили.
15.15 “Арогантният" – драма/трилър със Силвия Кристел, Гари Греъм, Лий Ууд, Джо Кондон.
16.40 "Девическа гимназия" – драма с Ричард Габай, Бърт Уорд, Линеа Куигли.
18.10 “Летен лагер 4” – комедия с Кори Фелдман, Джак Нанс, Сара Дъглас.
19.40 “F / X 2” – екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
21.25 "Мегавил" – научнофантастичен с Даниел Дж. Траванти, Били Зейн, Дж.К.Куин.
23.00 “Хора 2.4” – сериал фантастика / драма
23.50 “Ив разрушителката” – научнофантастичен/трилър с Грегъри Хайнс, Рене Соутендийк.
01.30 “Сенки на стената” – ужаси/трилър с Уилфорд Бримли, Шели Бърмайстър-Гейлорд.
03.05 “Янгблъд” – екшън с Патрик Суейзи, Роб Лоу, Синтия Гиб.
05.10 “Преследването” – уестърн с Джийн Хекман, Оливър Рийд.

Петък, 10 март

07.00 “Летен лагер 4” – комедия с Кори Фелдман, Джак Нанс, Сара Дъглас.
08.30 "Девическа гимназия" – драма с Ричард Габай, Бърт Уорд, Линеа Куигли.
10.00 "Мегавил" – научнофантастичен с Даниел Дж. Траванти, Били Зейн, Дж.К.Куин.
11.35 “F / X 2” – екшън с Браян Браун и Браян Денехи.
13.20 “Янгблъд” – екшън с Патрик Суейзи, Роб Лоу, Синтия Гиб.
15.10 “Сенки на стената” – ужаси/трилър с Уилфорд Бримли, Шели Бърмайстър-Гейлорд.
16.45 “Отмъщението на един войник” – екшън/ приключенски с Джон Савидж, Мария Сокас.
18.30 “Селски отбор” – драма с Джийн Хекман, Барбара Хърши, Денис Хопър.
20.25 “Лудницата” – комедия с Джон Ларокет, Кирсти Али, Джон Дийл.
21.55 “Рибата не мига” – комедия с Леа Томпсън, Ричард Грико, Уил Уийтън.
приключенски филм с Лорин Хътън, Бърт Рейнолдс.
23.25 “Пищи, Блекула, пищи!" – ужаси с Дон Мичел, Пам Гриър.
01.00 “Хора 2.4” – сериал фантастика / драма
01.50 “Преследването” – уестърн с Джийн Хекман, Оливър Рийд.
03.40 “Нинджата идва" – екшън / приключенски филм с Франко Неро, Сюзън Джордж, Шо Косуги, Алекс Кортни.
05.20 “Боже, номера ли обърках?” – комедия с Боб Хоуп, Елке Сомер, Филис Дилър.

Събота, 11 март

07.00 “Отмъщението на един войник” – екшън/ приключенски с Джон Савидж, Мария Сокас.
08.30 “Рибата не мига” – комедия с Леа Томпсън, Ричард Грико, Уил Уийтън.
приключенски филм с Лорин Хътън, Бърт Рейнолдс.
10.00 “Лудницата” – комедия с Джон Ларокет, Кирсти Али, Джон Дийл.
11.30 “Селски отбор” – драма с Джийн Хекман, Барбара Хърши, Денис Хопър.
13.25 “Боже, номера ли обърках?” – комедия с Боб Хоуп, Елке Сомер, Филис Дилър.
15.05 “Танковете на смъртта” – военен с Брус Дейвисън, Оливър Рийд, Дейвид Карадайн.
16.50 “Замръзване” – комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
18.20 “Злата мащеха” – фантастичен / фентъзи / филм на ужасите с Бети Дейвис.
19.50 "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.
21.25 "Манхатън" – комедия / романтичен с Уди Алън, Даян Кийтън.
23.00 “Услугата” – комедия с Елизабет Макгавърн, Бил Пулман, Брад Пит, Кен Уол.
00.35 "Безгрижните" - драма с Албърт Фини, Ейдън Куин, Робин Райт.
02.25 “Топъл летен дъжд” – еротичен с Кели Линч, Бари Тъб.
03.45 “Нощта, в която бе измислен стриптийзът” – комедия с Джейсън Робардс, Брит Екланд, Норман Уиздъм.
05.25 “Стомана и дантели” – научна фантастика с Брус Дейвисън, Дейвид Ноутън, Стейси Хайдук.

Неделя, 12 март

07.00 "Чарли Чан и проклятието на дракона" - комедия с Питър Устинов, Лий Грант, Анджи Дикинсън, Роди Макдауъл.
08.35 “Злата мащеха” – фантастичен / фентъзи / филм на ужасите с Бети Дейвис.
10.05 “Замръзване” – комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
11.35 “Услугата” – комедия с Елизабет Макгавърн, Бил Пулман, Брад Пит, Кен Уол.
13.10 "Манхатън" – комедия / романтичен с Уди Алън, Даян Кийтън.
14.45 "Безгрижните" - драма с Албърт Фини, Ейдън Куин, Робин Райт.
16.35 “Ел Сид" – приключенски филм с Чарлтън Хестън, София Лорен.
19.30 “Нощта, в която бе измислен стриптийзът” – комедия с Джейсън Робардс, Брит Екланд, Норман Уиздъм.
21.10 "Ястреби" – комедия с Тимъти Далтън и Антъни Едуардс.
23.00 “Между приятели” – романтичен с Мери Тайлър Мур, Кристин Лати, Тед Дансън.
00.50 “Стомана и дантели” – научна фантастика с Брус Дейвисън, Дейвид Ноутън, Стейси Хайдук.
02.20 “Програмата” – драма с Холи Бери, Джеймс Каан, Омар Епс, Кристи Суонсън.
04.15 “Имението „Две луни”” – съспенс с Шерилин Фен, Ричард Тайсън, Луис Флетчър.
06.00 “История на холивудския мюзикъл, 1.04”

Няма коментари

Скъпи читатели,
в коментарите можете да ни задавате въпроси и да изказвате мнението си за сериалите, предаванията и др. Коментари, чието съдържание е обидно или съдържа реклама на друг сайт ще бъдат изтрити!